Po raz pierwszy w Polsce! Siatki DO SQUASHA Pointfore   2011-12-22

Przenośna ściana do gry to znakomite rozwiązanie treningowe dla trenerów, dzieci oraz zawodników na każdym poziomie zaangażowania.  Pozwala na rozwój umiejętności squashowych, tenisowych, celnościowych potrzebnych w grach zespołowych, ogólnorozwojowych oraz wielu innych.

Miłośnicy rakiet mogą na niej ćwiczyć poprawny serwis, volleje, slicy, top spiny - wszystkie możliwe zagrania. Piłka odbija się od siatki bardzo realistycznie, w tempie umożliwiającym poprawną technicznie reakcję.

Znakomicie sprawdza się za równo rozstawiona na wolnej przestrzeni, jak i na kortach, czy salach gimnastycznych. Umożliwia trening i grę w squasha, czy tenisa w miejscach, w których wcześniej nie było to możliwe. Dzięki tej unikalnej siatce poprawisz technikę oraz urozmaicisz swój trening, bawiąc się przy tym w najlepsze. Pozwól sobie na odrobinę komfortu w żmudnym treningu. Siatki Pointfore to lekki, poręczny i łatwy w rozkładaniu zestaw.  Jego wymiary po złożeniu to 2 x 2 m, znakomicie spradza się w wielu lokalizacjach.

Wytrzymałość w trakcie użytkowania uwarunkowana jest użyciem najwyższej jakości komponentów. Siatki Pointfore sprawdzą się we wszystkich warunkach pogodowych. Są unikalnym zestawem, który pozwoli Ci na wszechstronny rozwój.

 

 

 

 


 

cena: 489.00 zł
KUP TERAZ - TUTAJ

Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Get Adobe Flash player
squash portal mini squash cezary squash dla dzieci squashzoneclub squash mikolaj squash dla dzieci rampa squash dla dzieci michalina squash dla dzieci p4juniorssquashschool squash dla dzieci vitasport squash dla dzieci michalina squash dla dzieci lizard squash dla dzieci lizard squash mazi squash mikolaj squash czarny squash czarny squash czarny squash dla dzieci 4win squash dla dzieci 4win squash dla dzieci 4win mini squash wstaszkiewicz mini squash chef squash dla dzieci squashpoint squash dla dzieci squashpoint squash dla dzieci squashpoint squash cartman squash cartman